Інтернет-магазин електротехнічного обладнання
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Модульні автоматичні вимикачі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Модульні автоматичні вимикачі

Побутовий автоматичний вимикач призначений для захисту електричної мережі від коротких замикань та перевантажень. Виконання цих функцій забезпечується завдяки електромагнітному та біметалевому розчіплювачам. Автоматичний вимикач встановлюється у розрив провідника, від якого живиться певне навантаження. Вимикач захищає частину провідника, яка відходить від нього у бік навантаження. Для забезпечення цієї функції необхідно узгодити номінальний струм вимикача з поперечним перерізом провідника. Ціна на модульні вимикачі в магазині Струм Електро залежить від основних характеристик автомата.

Основні характеристики модульного автоматичного вимикача:

  • Кількість полюсів: 1P, 2P, 3P, 4P
  • Номінальний струм, In: від до 125А
  • Номінальна напруга, Un: 220В, 380В
  • Відключаюча здатність, Icn: 4,5кА, 6кА, 10кА
  • Часово-струмова характеристика: A, B, C, D, K, Z

Кількість полюсів

Автоматичні вимикачі 1 і 2 полюси - призначені для однофазної мережі. Якщо ви вирішуєте купити однополюсний автомат, він розмикатиме тільки фазу, якщо ж ви поставите автомат 2P (2 полюси), у разі перевищення номінального значення струму, автомат розмикатиме фазу і нуль. Модульні автомати 3 та 4 полюси - призначені для трифазної мережі. Триполюсний вимикач розмикатиме лише три фази, якщо ж ви поставите автомат 4P (4 полюси), у разі перевищення номінального значення струму, автоматичний вимикач розмикатиме 3 фази і нуль.

Номінальний струм

Це максимальний струм, який може протікати через автомат нескінченно довго, не відключаючи ланцюг, що захищається. При перевищенні протікаючим струмом цієї величини, автомат спрацьовує і розмикає ланцюг, що захищається. Величина номінального струму автомата вказується на корпусі в амперах і відповідає температурі навколишнього середовища +30˚С. Зі збільшенням температури значення номінального струму знижується.

Відключаюча здатність автоматичного вимикача

Це максимальний струм, який автоматичний вимикач здатний вимкнути та залишитися працездатним. За типом здатності, що відключає автомати бувають: 4,5 кА, 6кА, 10кА. При виборі модульного автоматичного вимикача за цим параметром слід дотримуватися Правил установки електроустаткування.

Часо-струмова характеристика автоматичного вимикача

Це показник, що визначає час спрацьовування захисного пристрою в залежності від величини струму, що протікає через нього, по відношенню до номінального струму пристрою. Найчастіше зустрічаються автомати з характеристиками B, C та D. Це стандартні типи характеристик. Крім цих типів існують ще типи A, K та Z, але зустрічаються вони набагато рідше, а в житлових будинках так і зовсім не використовуються.

Різні типи рекомендовано використовувати таким чином:

  • А - для розмикання ланцюгів з великою довжиною електропроводки та захисту напівпровідникових пристроїв;
  • B - для освітлювальних та розеткових груп загального призначення;
  • C - для освітлювальних ланцюгів та електроустановок з помірними пусковими струмами (двигунів та трансформаторів);
  • D - для ланцюгів з активно-індуктивним навантаженням, а також захисту електродвигунів із великими пусковими струмами;
  • K – для індуктивних навантажень;
  • Z – для електронних пристроїв.

Доставка/відправка замовлень здійснюється день у день!

Купити модульний автоматичний вимикач недорого у Києві, Одесі, Дніпрі, Львові ви можете прямо зараз, оформивши інтернет-замовлення на нашому сайті Strum Electro та бути впевненим, що доставка буде швидкою та якісною. Або якщо вам необхідна кваліфікована консультація щодо вибору модульного вимикача, то вам необхідно залишити запит зворотнього дзвінка на сайті strumelectro.com.ua

Вгору